fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Ankara Eşya Depolama Hizmeti

  • Home
  • Ankara Eşya Depolama Hizmeti

ANKARA EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama

Ankara eşya depolama ev eşyalarınızı rutubetsiz ve kendi öz malı olan kapalı kameralar ile 24 saat özel kayıt altında tutulan eşya depolama alanında muhafaza etmekteyiz . Eşyalarınızı ahşap konteynırlar içerisinde ve kişiye özel depolarda saklamaktayız. Konteynırlar düzenli hava akışı sağlandığı için eşyalarınızın havasız ortamlarda kalmasını engelleyerek depo içerisinde oluşacak hasarlarında önüne geçmiş olmaktadır.

Doğançay nakliyat olarak eşya depolama hizmetinde de yanınızdayız. Modern sistemle donatılmış olan eşya depolarımız sayesinde müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

Ankara Eşya Depolama

  • Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı kiralık depolar da saklayabilirsiniz.
  • Atılmasını istemediğiniz hobi eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
  • Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı saklayabilirsiniz.
  • Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolama alanında tutabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere hangi şehir olursa olsun konteynırlar içeresinde kapınıza kadar gelmektedir.
  • İsterseniz de ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Doğançay Nakliyat eşya depolama alanında akıllı depo hizmeti sunmaktadır. Bu sistem kişiye özel tasarlanmış olup istenildiği taktirde taşınabilir eşya deposuna dönüşebilir. Taşınabilir eşya deposundan kastımız kiralamış olduğunuz konteynırların belirli bir süre içerisinde kapınıza kadar getirilmesini kapsamaktadır.

Ev ve ofis eşyalarınız için tasarlanmış ahşap konteynerlar içerisinde muhafaza etmekteyiz. Konteynerlar araç içerisinde yükleme adresine kadar gelir. Eşyalarınızın ambalajını yaptıktan sonra kapınıza gelen depolama alanına eşyalarınız istiflenir. Tek tek hangi konteynera eşyalarınız konduğu listelenir. bu sayede ileriki zamanlarda istediğiniz konteynerden işinize yarayan eşyalarınızı alabilirsiniz. Bu size zaman kazandırmanın yanı sıra eşyalarınızın yer değiştirmeden dolayı zarar görmesinin de önüne geçecektir.

Ankara ve İstanbul’da kişiye özel olarak tasarladığımız Self Storage Eşya Depolama odalarını da tercih edebilirsiniz.

Anahtarı sizde olan depolar sayesinde mesai saatleri içerisinde depomuza gelerek istediğiniz malzemeyi bırakıp istenilen malzemeyi rahatlıkla alabilirsiniz.

Dilerseniz eşya depolama alanınıza nakliye hizmetini de Firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Eşya toplama ve ambalajlama işlemini personellerimi yapmaktadır.

Bu sayede taşınan eşyaların sorumluluğu firmamız üstlenmiş olmaktadır.

Depolanacak eşyalarınız için depo sigortası yapılmaktadır.

Detaylar için iletişim sayfasından çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

 

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması