fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Parça Eşya Taşıma

  • Home
  • Parça Eşya Taşıma

PARÇA EŞYA TAŞIMA

 

Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel ( parça eşya ) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimizle sizi yüksek parça eşya nakliyat masrafından kurtarmayı düşünüyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız taşımacılığı için firmamızı tercih seçebilirsiniz. Firmamız Parça Eşya Taşıma alanında Kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Şehir içi şehirler arası nakliye firmaları için de çalışmalarımız vardır. Evden eve nakliye firmaları elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle taşırabilirsiniz.

Her Hafta Salı Günü Ankara-İstanbul , Her Hafta Çarşamba Günü İstanbul-Ankara

Artan parça eşya taşıma hizmeti nedeniyle düzenli olarak hafta bir gün Ankara-İstanbul arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu taşımacılık hizmeti bir kaç müşterimizin eşyalarını tek bir kamyonda taşıdığımız için uygun bir taşıma fiyatı ile eşyalarınız taşınır.

Parça eşya taşımacılığında evden eve nakliyat hizmetinde kullandığımız ambalaj malzemesi, karton koliler ve kara kasalarla eşyalarınız yeni yerlerine güvenli taşınırlar.

parça eşya taşıma

Parça Eşya ile neyi kastediyoruz !!!

Yazlık eşya, çeyiz eşyası , öğrenci eşyası, bekar eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi hacmi büyük yer kaplayan eşyalardır. Bu eşyaların taşıma işlemi parça eşya taşıma olarak nitelendirilir.
Parça eşya taşıma yapmadan önce parça eşyalar için gerekli bilgileri toplanır ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçilir. Parça eşya taşıma için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup parça eşyalarınızı yeni yerlerine götürmek için harekete geçerler. De-monte hale getirdiğimiz mobilyalarınız varsa yeni yerlerinde montesi istenilen yere yapılır. Beyaz eşyalarınız yeni yerde tesisatları hazır ise montajları yapılır. Araçlarımız nakliye hizmeti için temiz , hijyenik olup garantili eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması