fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Eşya Taşıma - Asansörlü Nakliyat

  • Home
  • Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık ne demek;  Eşyalarınızın belirli bir kat aralığında araçtan direk olarak balkonunuza taşınması , eşya taşımayı kolaylaştırmak , işlerin yükünü hafifletmek ve eşyalarınızın daha az hareket etmesini önlemek için tercih edilmektedir.

Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir. Firma bünyesinde olan araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. 37m, 70 metre yüksekliğe yetişmekte olan mobilya asansörlerinin hem araç üstü ve römorklu çeşitleri bulunmaktadır. Evden eve asansörle taşıma araçları ile hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

 

Asansörlü Taşımacılık: Eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan , yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Ankara’da ilk defa Asansörle evden eve nakliyat hizmetini kullandık.

Ankara Asansörle Evden Eve Nakliyat

Evinizin taşınma işleminden önce mutlaka uzman incelemesinin yapılması gerekmektedir. Ankara ve İstanbul’da ücretsiz olarak evde keşif hizmeti sunmaktayız. Farklı illerde veya evleri müsait olmayan müşterilerimiz için görüntülü konuşma veya taşınacak eşyaların resimlerini tarafımıza göndermeniz suretiyle eşya tespiti yapılmaktadır.

Böylelikle Asansörlü Nakliyat yapılırken ya da Taşınma günü Asansör kurulmuyor vb. gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Asansörlü Nakliyat bir organizasyon işidir. Evinize Gelecek olan Eksper Asansörlü Nakliyat hizmetinin başından sonuna kadar her evresini gözetim altında tutarak işinizin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız.

 

Firmamız bünyesinde bulunan 70m lik asansörler ile eşyalarınızı 22 katlı bir binaya rahatlıkla çıkartabilmekteyiz. Bu sayede eşyalarınızı bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerimize kolaylığı ve profesyonelliği sunmaktayız.

Asansörlü nakliyat fiyatları ve Ankara asansörlü evden eve nakliyat fiyatları için çağrı merkezimizden bilgileri alabilirsiniz. Taşınacak eşyaların yoğunluğu ve ne kadar süre kullanılacağına bağlı olarak tarafınıza fiyat sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Nakliyat hizmetleri arasında sık tercih edilen , eşyaların hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf ettiren bu nakliyat yöntemi sayesinde müşteri de firma da taşınma sürecinden memnun kalmaktadır. Kaliteli asansörlü nakliyat hizmeti ile adından söz ettirmekte, alanında profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanı ile müşterisinin tüm problemlerine anında çözüm önerisi sunmaktadır. Yenilikler takip ederek, teknolojik tüm gelişmeleri yakından tanıyan firma bunları çalışmalarına adapte etmesi sayesinde güvenilir ve kaliteli nakliyat hizmeti sunmaktadır.

 

 

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması