fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Eşya Depolama

  • Home
  • Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Eşya Depolama

Firmamız depolama ihtiyaçlarını karşılamak için 2010 yılında profesyonel akıllı eşya depolama sistemini faaliyete geçirmiştir. Akıllıdepo , eşyalarınızın konteynerlar içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Bu konteynırlar sadece kişiye özel olarak eşyalarınızı muhafaza edilmesi için tasarlanmıştır. Başka eşyalarla karışma imkanı yoktur.

Eşya Depolama alanımız güvenilir, temiz ve sigortalıdır. Depolama konteynırları eşyalarınızın taşınacağı araçlar içerisinde evinize kadar gelmekte ve ambalajlanarak konteyner içerisinde muhafazaya başlanmaktadır. Bu sayede tekrar depolarda yükleme boşaltma olmayacağı için eşyalarınızın hasar görme olasılığı da azalmaktadır. Herhangi bir sorunda depoya giren eşyalarınız firma sorumluluğumuz altındadır. Çoğu evden eve nakliyat firması Geleneksel bodrum altı, apartmanlar da bulunan sığınaklarda eşya depolama hizmeti sunulmaktadır. Eşyalarınızı depolara koymadan önce depolama tesislerini yerlerinde görmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede yıllarca kalabilecek olan malzemelerini güven altında tutabilirsiniz. Eşya Depolama fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

eşya depolama

 

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. akıllıdepo ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir ( Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertizlerimiz evinize gelerek evden eve nakliyat için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

  • Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı kiralık depolar da saklayabilirsiniz.
  • Atılmasını istemediğiniz hobi eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
  • Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı saklayabilirsiniz.
  • Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolama alanında tutabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere hangi şehir olursa olsun konteynırlar içersinde kapınıza kadar gelmektedir.
  • İsterseniz de ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.
© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması