fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Uluslararası Ev ve Ofis Eşyası Depolama

  • Home
  • Uluslararası Ev ve Ofis Eşyası Depolama

ULUSLARARASI DEPOLAMA

Eşyalarınızı en iyi şekilde ve ihtiyaçlarınıza göre depolamak için iki farkı depolama hizmeti sunuyoruz. Bunlar Akıllı depo/Self Storage ve Akıllı Depo/Taşınabilir Depo hizmetleridir.

Doğançay Nakliyat, Ankara ve İstanbul şehirlerinde 2010 yılından beri Akıllı depo/Taşınabilir Depo hizmeti sunmaktadır.  Ankara’da 4000m2 ve 2500m2 olmak üzere iki ayrı depoda toplam 6500m2 depolama alanı mevcuttur. İstanbul’da Avrupa yakasında 2700m2 ve Anadolu yakasında 1000m2 olmak üzere her iki yakada da depolama hizmeti vermektedir. Depolama hizmetinde rutubetsiz, tamamen kişiye özel konteynerler içerisinde eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Güvenli yerlerden bulunan Eşya depolama merkezi ayrıca 24 saat kameralar ile izlenmektedir. Müşterilerimizin talep etmesi durumunda firmamız, Akıllı depoları müşterilerin kapısına kadar nakliye araçlarıyla birlikte götürebilir. Bu depolama şeklinde eşyalarınız güvenli bir şekilde size özel tahta konteynırlarda muhafaza edilmektedir.

Akıllı Depo/Self Storage sistemi; eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir ortamda depolayabilmeniz sağlayacak, istediğiniz zaman deponuza gelip eşya koyabileceğiniz, eşyalarınızdan ihtiyaç duyduklarınızı alabileceğiniz veya eşyalarınızı kontrol edebileceğiniz kolaylığı sağlamak üzerine kuruludur. Depolama alanlarını 7/24 gözlemleyen ve kayıt altına alan “Kapalı Devre Kamera Sistemi” ile yangın erken uyarı sistemleri kontrol altında tutulmaktadır.

Doğal olarak; eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme yaparak depolamak ve güvenle taşınmasını sağlamak istersiniz. İhtiyaç duyacağınız malzemeleri depo girişimizdeki mağazamızda sizlere sunabildiğimiz için mutluyuz. Eşyalarınızı kendi evinizin bir uzantısı olarak ve istediğiniz zaman müdahale edebileceğiniz şekilde depolayabilirsiniz. Kapalı alanda bulunan Self Storage depolarımız değerli eşyalarınızı toz, nem ve rutubet gibi olumsuzluklardan korur. Self Storage, E-ticaret ile uğraşanlar için mükemmel bir depolama fırsatıdır. Satılan ürünlerinizi depodan istediğiniz zaman alıp gönderebilirsiniz.  Fazla ev eşyalarınızı, hobilerinizi, değerli antika eşyalarınızı güvenle depomuza bırakabilirsiniz.

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması