fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Uluslararası Nakliyat

  • Home
  • Uluslararası Nakliyat

Doğançay Nakliyat, uluslararası ev ve ofis taşıma firması olarak sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamanız için kaliteli bir uluslararası evden eve taşınma hizmeti vermektedir. Kuruluşundan bu yana, en üstün kalite taşıma ve depolama hizmetleri sağlama konusunda daima öncü olmuştur. Coğrafi sınırlar gibi engellere takılmadan ülke içinde herhangi bir noktadan dünyanın birçok ülkesine ev ve ofis taşıma servisi sunmaktadır.

Paketleme, taşıma, gümrük muayene işlemleri, depolama, eşya yerleşimi ve ilgili diğer taşınma sürecinin tamamında bir bütün olarak ele çalıp çözüm sunmaktadır.

Başka bir eve taşınmak insanların şahsi ve toplumsal hayatlarında karşılaştığı stres dolu bir süreçtir.  Uluslararası taşınma ise bu stres seviyesini çok yukarılara çıkarmaktadır. (Yapılan bir araştırmaya göre bu seviye boşanma sürecinden bile fazladır). Bu yüzden Doğançay Nakliyat olarak hedefimiz sizin gönül rahatlığıyla taşınmanızı sağlayacak bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Aslında bu uluslararası nakliye süreci insanları zorlayan ve endişelendiren bir olay olmasına karşın, biz sorunsuz bir kapıdan kapıya ev ve ofis taşıma hizmeti sunarak bütün bu endişelerinizi hafifleteceğimizi vaat ediyoruz. Bu alandaki birikimimiz ve çalışanlarımızın tecrübesi taşınmanızı sorunsuz ve kolay bir şeklide yapmanıza imkân tanıyacaktır. Taşıma eksperinden bizzat taşıma yapan her bir Doğançay personeli kibar ve çalışkandır tüm süreç boyunca titizlikle çalışır ve takip ederler.

Sorunsuz bir Uluslararası taşıma için 444 1980 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir…

 

  • Yurtdışına evinizi taşımayı  düşünüyorsanız dünyanın bir çok noktasına ev ve ofis taşımacılığı yapıyoruz: Örneğin: Türkiye’den Almanya’ya ev ve ofis taşıması, Türkiye’den Avusturya’ya ev ve ofis taşıması, Türkiye’den Hollanda’ya ev ofis taşıması, Türkiye’den Belçika’ya ev ve ofis taşıması, Türkiye’den Fransa’ya ev ve ofis taşıması, Türkiye’den Amerika’ya ev ve ofis taşıması, Türkiye’den Kanada’ya ev ve ofis taşıması yapıyoruz.
  • Yabancı bir ülkede yeni bir hayata başlamak  isterseniz uluslararası evden eve nakliyat hizmetimiz Portekiz, İtalya, Kıbrıs, Yunanistan gibi bir çok ülkeyi kapsamaktadır.
  • Yurtdışına resmi görevlendirme ile gidiyorsunuz size sorunsuz bir uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti veriyoruz.
  • Yurtdışında yeni iş veya ortalık için bulunuyor ve yerleşmek  istiyorsanız kaliteli bir yurtdışı evden eve nakliyat hizmetimiz vardır.

      Size bir telefon kadar yakınız: 444 1980

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması