fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Self Storage Depolama

  • Home
  • Self Storage Depolama

Self Storage

Hizmet Özellikleri
Depolama sistemimiz; eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir ortamda depolayabilmeniz sağlayacak, istediğiniz zaman deponuza gelip eşya koyabileceğiniz, eşyalarınızdan ihtiyaç duyduklarınızı alabileceğiniz veya eşyalarınızı kontrol edebileceğiniz kolaylığı sağlamak üzerine kuruludur.

Kendi Deponuz, kendi anahtarınız

Tamamen size tahsis edilmiş bir depoyu taahhüt ediyoruz. Deponuzun anahtarı sizden başka kimsede bulunmaz. Gün içinde dilediğinizde deponuza erişebilir, işlerinizi halledip çıkabilirsiniz.

Sizin için Kayıttayız

Depoya bıraktığınız eşyaların güvenliği sizin için önemli biliyoruz. Onun için depolama alanlarını 7/24 gözlemleyen ve kayıt altına alan “Kapalı Devre Kamera Sistemi” ile kontrol altında tutuyoruz.

Söz Uçar Yazı Kalır

Yapacağımız bir sözleşme ile sizin haklarınızı koruma altına alıyoruz.

Sigortalısınız

Eşyalarınız sizin için değerli, biliyoruz. Deponuz Axa Sigorta güvencesi altındadır. Bu sayede  eşyalarınız hasarlara, kazalara, deprem, yangın, sel  ve hırsızlık gibi istenmeyen risklere  karşı güvence altında alınmaktadır.

Kolaylaştırıyoruz
Eşyalarınızı deponuza taşımanıza veya deponuzdan çıkarmanıza  yardımcı olacak taşıma arabaları ve diğer ekipmanlar sizin için hazır tutuyoruz.

Taşıma ve Ambalajlama Malzemelerini Sorun Etmeyin

Doğal olarak; eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme yaparak depolamak ve güvenle taşınmasını sağlamak istersiniz. İhtiyaç duyacağınız malzemeleri depo girişimizdeki mağazamızda sizlere sunabildiğimiz için mutluyuz.

Lojistik Desteği de Bizden

Taşınmak zahmetli ve sıkıntılı bir süreç. Güvenle ve profesyonel bir ekiple taşınmak istediğinizi biliyoruz. Dilerseniz; Doğançay Nakliyat güvencesiyle bu sorunu aşmanıza katkı sunalım.

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması