fbpx
"1980 yılından Günümüze Evden Eve Nakliyat"

Eşya Taşıma Hizmeti

  • Home
  • Eşya Taşıma Hizmeti

EŞYA TAŞIMA

Eşya taşıma hizmeti; ev veya ofis eşyalarınızın  mevcut adresten alınıp belirttiğiniz adrese taşınması işlemidir. Asansörlü nakliyat araçlarından yararlanmaktayız. Yüksek katlarda bina içi asansörlerin olmaması veya taşıma kapasitesi ve ebatlarının taşımaya elverişli olmaması durumunda dış cephe mobil asansörlerle eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

eşya taşıma

EŞYA TAŞIMA HİZMET GENEL SIRASI

Asansörlü Eşya Taşıma hizmeti Evinizde bulunan muhtelif ev eşyalarınızı taşıma gününden önce yerinde tespiti yapılır. Bu tespitin amacı eşyalarınıza en uygun ambalajlama malzemesini seçmek, taşıma araç boyutu belirlenmesi, eşya taşıyıcı personel sayısını belirlemektir.

  • Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar en uygun ambalaj malzemeleri sarılıp paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız ilk defa evinizde kullanılacak naylona sarılır ve üzerine gerekli ambalaj malzemesi ile koruma altına alınır. Eşyalarınız taşınılacak yeni adreste de ambalajlı olarak çıkarılır. Sizlerin belirlediği yerlere yerleşimi sağlanır.
  • Beyaz eşyalarınız ambalaj malzemeleri ile sarılır ve yeni adreslere tesisatları hazır ise monteleri personellerimiz tarafından yapılır.
  • Yatak odası gardolabında bulunan askılı elbiseleriniz özel tasarlanmış askılı koliler içerisinde taşınır. bu sayede elbiseleriniz kırışmamış olur. Gardolabınız de-monte hale getirilerek ambalajı yapılır. Yeni yerinde tekrar monteleri yapılır.
  • Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.
  • Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
  • Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

Taşımacılık hizmetin kendi imkanlarınızla gerçekleştirecekseniz koli ve sarf malzeme temini için Evex taşıma malzemesi firmamızdan temin edebilirsiniz.

© Doğançay Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması